314podparohama - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Restaurace Pod parohama, Husarova 120/60, 700 30 Ostrava – Výškovice
tel.: +420 739 651 884; e-mail: Martin-Svub@seznam.cz; web: http://www.podparohama.com/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Hlavní vstup
Přístupová komunikace před objektem je v mírném sklonu (2 %), povrch tvoří zámková dlažba ve výborném stavu. Manipulační prostor před i za vstupem je dostatečný. Jednokřídlé dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka hlavního křídla 110 cm, výška prahu 6 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 125 cm, hloubka 43 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka 164 cm, hloubka 215 cm). Dveře zádveří jsou jednokřídlé, mechanicky otevíratelné směrem ze zádveří (průjezdová šířka 87 cm, výška prahu 2 cm). Dveře zádveří jsou umístěny v nice (šířka 104 cm, hloubka 26 cm). Vstupní dveře i dveře zádveří byly v době měření otevřené.
Vedlejší vstup
Vedlejší vstup se nachází na pravé straně budovy cca 20 m od hlavního vstupu. Jednokřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka 90 cm, bez prahu). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 98 cm, hloubka 37 cm). Manipulační prostor před i za vstupem je dostatečný.

Interiér
Hlavní a vedlejší vstup není v interiéru bezbariérově propojen. Spojovací chodba je nad úrovni podlahy (+4 schody). Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody v prostoru jsou širší než 80 cm. Podlahu tvoří koberec a keramická dlažba. Interiér je vybaven stoly (výška 75 cm, výška podjezdu 72 cm) s židlemi. Pult je ve výšce 126 cm.

Výtah
Celý prostor restaurace se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V zádveří vedlejšího vstupu, v oddělení WC ženy, se nachází volně přístupná, částečně upravená WC kabina (šířka 221 cm, hloubka 145 cm). Dveře WC kabiny (průjezdová šířka 80 cm, bez prahu, bez madla) se otevírají mechanicky směrem z kabiny. WC mísa (výška sedátka 40 cm) je osazena napravo od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (126 cm). Vzdálenost od přední hrany WC ke stěně je 77 cm. Mísa WC je opatřena sklopným madlem (vyviklané, délka 80 cm, výška 66 cm). Splachování WC se nachází vzadu mísy (výška 74 cm). Podjezd umyvadla (výška 87 cm) je dostatečný (60 cm). Kabina je opatřena automatickým osvětlením a je vybavena zrcadlem (výška 140 cm), odpadkovým košem, toaletním papírem, mýdelníkem (výška 112 cm) a papírovými utěrkami (výška 160 cm). V kabině není umístěno signalizační tlačítko. Před i za vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor. Bezbariérový přístup k WC kabině je zajištěn pouze přes vedlejší vstup.

Parkováni
Přibližně 60 m od hlavního vstupu se nachází jedno vyhrazené parkovací stání.

Poznámka
Letní zahrádka je přístupná a je vybavena stoly (výška 71 cm, výška podjezdu 67 cm) s židlemi nebo stoly (výška 78 cm) s lavicemi. Povrch tvoří zámková dlažba.
Hlavní a vedlejší vstup není v interiéru bezbariérově propojen. Bezbariérový přístup k WC kabině je zajištěn pouze přes vedlejší vstup.
září 2018
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky