306olliesvitkovice - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Ollies, Výstavní 2968/108, 703 00 Ostrava – Vítkovice
tel.: +420 603 424 268; web: https://www.ollies.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Hlavní vstupy
Cukrárna a bistro mají samostatné hlavní vstupy, které mají totožné parametry.
Hlavní vstupy se nachází v úrovni přilehlého terénu. Přístupová komunikace před objektem je z betonové dlažby a ve výborném stavu. Manipulační prostor před jednotlivými vstupy je dostatečný. Jednokřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka 78 cm, výška prahu 1-2 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 93 cm, hloubka 12 cm).
Vedlejší vstupy
Cukrárna i bistro mají samostatné vedlejší vstupy, které se nacházejí v průchodu mezi budovami. Vstupy jsou umístěny naproti sobě a mají totožné parametry. Manipulační prostor před i za vstupem je dostatečný. Jednokřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka 90 cm, bez prahu, bez madla). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 135 cm, hloubka 24 cm).
Průchod je přístupný, směrem od vnitřního dvora, přes dvoukřídlé automatické dveře, otevíratelné do stran (průjezdná šířka 150 cm, výška prahu <1 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 416 cm, hloubka 42 cm). Směrem od hlavních vstupů je průchod přístupný přes dvoukřídlé automatické dveře, otevíratelné do stran (průjezdná šířka 105 cm, výška prahu <1 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 416 cm, hloubka 42 cm). Manipulační prostor před i za dveřmi je dostatečný. Povrch průchodu tvoří keramická dlažba a koberec.

Interiér
tvoří keramická dlažba. Interiéry jsou vybaveny stoly (výška 75 cm, výška podjezdu 72 cm) s židlemi a lavicemi. Pult cukrárny je ve výšce 86 cm, bez podjezdu.
Salónek v bistru
Salónek se nachází v prvním podlaží a je přístupný přes přímé schodiště bez možnosti jiného vstupu do salónku.

Výtah
V prostoru cukrárny ani bistra se výtah nenachází.

WC
Samostatná, volně přístupná, upravená WC kabina (šířka 160 cm, hloubka 176 cm) se nachází v bistru naproti hlavního vstupu. Kabina je přístupná přes předsíň (šířka 166 cm, hloubka 152 cm). Dveře předsíně (průjezdová šířka 80 cm, s pojezdovým prahem do výšky 1 cm) jsou otevíratelné směrem ven a jsou opatřeny madlem (výška 75-108 cm). Předsíň je opatřena automatickým osvětlením. Dveře WC kabiny (průjezdová šířka 80 cm, bez prahu) se otevírají mechanicky směrem z kabiny, z vnitřní strany jsou opatřeny madlem (výška 76-108 cm). WC mísa (výška sedátka 51 cm) je osazena na boční stěně z pohledu od vstupu. V případě zaklopení přebalovacího pultu je přístup zprava dostatečný (115 cm). Před zaklopením je nutno sundat přebalovací podložku. Vzdálenost od přední hrany WC ke stěně je 67 cm a k umyvadlu cca 11 cm. Mísa WC je opatřena pevným (délka 83 cm, výška 77 cm) a sklopným madlem (délka 83 cm, výška 77 cm, osová vzdálenost 59 cm). Splachování WC se nachází vzadu mísy (výška 108 cm). Podjezd umyvadla (výška 84 cm) je dostatečný (61 cm). Kabina je opatřena automatickým osvětlením a je vybavena zrcadlem (výška 137 cm), odpadkovým košem, toaletním papírem, mýdelníkem (výška 114 cm) a papírovými utěrkami (výška 135 cm). V kabině není umístěno signalizační tlačítko.

Parkováni
Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámka
Před objektem se nachází venkovní zahrádka, která je vybavena stoly (výška 75 cm, výška podjezdu 71 cm) s židlemi. Povrch tvoří zámková dlažba.
srpen 2018
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky