305olliesporuba - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Ollies, Porubská 709/14, 708 00 Ostrava – Poruba
tel.: +420 603 424 268; web: https://www.ollies.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Vstupy do cukrárny a bistra se nachází v úrovni přilehlého terénu. Přístupová komunikace před objektem je ze zámkové dlažby. Manipulační prostor před jednotlivými vstupy je dostatečný.
Vstup do cukrárny
Jednokřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka 103 cm, výška prahu 2 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 113 cm, hloubka 72 cm). Před dveřmi se nachází gumová rohož.
Vstup do bistra
Jednokřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka 107 cm, výška prahu 1,5 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 130 cm, hloubka 43 cm). Před dveřmi se nachází zátěžový koberec.

Interiér
Manipulační prostor v interiéru cukrárny i bistra je dostatečný. Průchody v prostoru jsou širší než 80 cm. Podlahu tvoří keramická dlažba. Interiér cukrárny je vybaven stoly (výška 75 cm, výška podjezdu 72 cm) s židlemi a lavicemi. Pult je ve výšce 130 cm, bez podjezdu. Interiér bistra je vybaven stoly (výška 77 cm, výška podjezdu 74 cm) s židlemi. Pult je ve výšce 90 cm, bez podjezdu.

Výtah
V prostoru cukrárny ani bistra se výtah nenachází.

WC
V zadní části kavárny, v oddělení WC ženy, se nachází volně přístupná, upravená WC kabina (šířka 228 cm, hloubka 160 cm). Kabina je přístupná přes předsíň (šířka 130 cm, hloubka 218 cm). Dveře předsíně jsou otevíratelné směrem ven (průjezdová šířka 80 cm, výška prahu 2 cm, bez madla). Předsíň je opatřena automatickým osvětlením. Manipulační prostor před dveřmi kabiny je nedostatečný pro otočení vozíku. Dveře WC kabiny (průjezdová šířka 81 cm, bez prahu, bez madla) se otevírají mechanicky směrem z kabiny. WC mísa (výška sedátka 47 cm) je osazena na protější stěně z pohledu od vstupu. Přístup zleva je dostatečný (147 cm). Vzdálenost od přední hrany WC ke stěně je 73 cm, k umyvadlu je cca 8 cm. Mísa WC je opatřena pevným (délka 80 cm, výška 77 cm) a sklopným madlem (vyviklané, délka 80 cm, výška 77 cm, osová vzdálenost madel 75 cm). Splachování WC se nachází vzadu mísy (výška 109 cm). Podjezd umyvadla (výška 83 cm) je dostatečný (58 cm). Kabina je opatřena automatickým osvětlením a je vybavena toaletním papírem, mýdelníkem (výška 100 cm) a papírovými utěrkami (výška 117 cm). V kabině není umístěno signalizační tlačítko.

Parkováni
Vpravo od vstupu do cukrárny se nachází jedno vyhrazené parkovací stání, které je vzdálené přibližně 20 m. Pěší komunikace není opatřena sníženým obrubníkem.

Poznámka
Dveře WC kabiny se obtížně otevírají (drhnou o podlahu). V době měření byl před dveřmi umístěn odpadový koš, který bylo nutno odsunout pro úplné otevření dveří.
Před objektem se nachází venkovní terasa, která je přístupná přes dva schody bez možnosti jiného vstupu na terasu. Bezbariérový přístup na terasu má být realizován do 10/2018. Terasa je vybavena stoly (výška 72 cm, výška podjezdu 69 cm) s židlemi nebo konferenčními stolky (výška 32 cm) s křesly. Povrch tvoří dřevěná podlaha.
srpen 2018
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky