299elamigo - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
El Amigo Muerto, Hlavní třída 867/28, 708 00 Ostrava – Poruba
tel.: +420 723 694 450; web: http://www.elamigomuerto.com/el/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Vstup se nachází v úrovni přilehlého terénu. Přístupová komunikace je ze zámkové dlažby, před objektem se nachází dřevěná podlaha ve špatném stavu (spáry až 5 cm, podélný sklon 4 %). Manipulační prostor před vstupem je dostatečný. Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka 85 cm, bez prahu). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 233 cm, hloubka 26 cm) a v době měření byly otevřené. Za hlavním vstupem je nájezd do úrovně vnitřní podlahy objektu [sklon: podélný 6,7 %, příčný 1,2 %; délka 130 cm, šířka 120 cm (od mobilních prvků)].

Interiér
Přístupná je jen část objektu. Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody v prostoru jsou širší než 80 cm. Podlahu tvoří keramická dlažba a plovoucí podlaha. Interiér je vybaven stoly (výška 79 cm, výška podjezdu 61 cm) nebo zvýšenými stoly (výška 110, výška podjezdu 107 cm) s židlemi. Stoly v zadní částí restaurace jsou umístěny na vyvýšeném pódiu (výška 14,5 cm). Pult je nepřístupný (jsou zde barové židle).

Výtah
Celý prostor restaurace se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V objektu není přístupná ani částečně přístupná toaleta.

Parkováni
Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámka
Venkovní terasa před vstupem je nad úrovní terénu (+2 schody) bez možnosti jiného vstupu na terasu. Vedle vstupu se nachází vyvýšená venkovní terasa (výška pódia 9 cm), která je vybavena stoly (výška 80 cm) s lavicemi.
srpen 2018
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky