287viktorka - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Viktorka – Plzeňská tankovna, Francouzská 6167/9, 708 00 Ostrava – Poruba
tel.: +420 558 432 444; e-mail: viktorka@lch.cz; web: http://www.viktorkaostrava.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Hlavní vstup
Hlavní vstup se nachází v úrovni přilehlého terénu. Přístupová komunikace před objektem je ze zámkové dlažby, před vstupními dveřmi je koberec. Manipulační prostor před vstupem je dostatečný. Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka 84 cm, výška prahu <1 cm) a v době měření byly otevřené.
Vedlejší vstupy
Vstup z pravé strany budovy
Vedlejší vstup se nachází na pravé straně budovy cca 40 m od hlavního vstupu. Manipulační prostor před vstupem je dostatečný. Dvoukřídlé dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka 148 cm, výška prahu 3,5 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 195 cm, hloubka 25 cm) a v době měření byly otevřené. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka 346 cm, hloubka 393 cm). Dvoukřídlé dveře zádveří se otevírají mechanicky směrem do zádveří (průjezdová šířka 90 cm, bez prahu, jedno křídlo bývá otevřené).
Vstup v průchodu mezi budovami
Manipulační prostor před vstupem je dostatečný. Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 160 cm, bez prahu). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 427 cm, hloubka 13 cm).
Průchod je přístupný (směrem od parkoviště Francouzská) přes dvoukřídlé automatické dveře, otevíratelné do stran (průjezdná šířka 115 cm, bez prahu). Směrem od hlavního vstupu do restaurace je průchod přístupný přes dvoukřídlé automatické dveře, otevíratelné do stran (průjezdná šířka 202 cm, práh 2 cm). Manipulační prostor před i za dveřmi je dostatečný. Povrch průchodu tvoří keramická dlažba.

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody se zde nenacházejí. Podlahu tvoří keramická dlažba a dlažba imitace dřeva. Interiér je vybaven stoly (výška 75 cm, výška podjezdu 71 cm) s lavicemi a židlemi. Pult je ve výšce 110 cm (výška podjezdu 102 cm, hloubka 23 cm).
Salónek
Salónek je přístupný z úrovně podlahy restaurace přes jednokřídlé dveře, otevíratelné mechanicky do stran (průjezdová šířka 87 cm, bez prahu). Dveře jsou trvale otevřené. Salónek je vybaven stoly (výška 75 cm, výška podjezdu 71 cm) s židlemi.

Výtah
Celý prostor restaurace se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
Samostatná, volně přístupná, upravená WC kabina (šířka 168 cm, hloubka 159 cm) se nachází v zádveří vedlejšího vstupu (viz vstup z pravé strany budovy). Dveře kabiny (průjezdová šířka 80 cm, bez prahu) se otevírají mechanicky směrem z kabiny a z vnitřní i vnější strany jsou opatřeny madlem (výška 92 cm). WC mísa (výška sedátka 49 cm) je osazena na protější stěně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (109 cm). Vzdálenost od přední hrany WC ke stěně je 67 cm a k umyvadlu 19 cm. Mísa WC je opatřena pevným (délka 83 cm, výška 68 cm) a sklopným madlem (vyviklané, délka 84 cm, výška 67 cm, osová vzdálenost 70 cm). Splachování WC se nachází zboku mísy (výška 97 cm, vzdálenost od rohu 36 cm). Pod umyvadlem je dostatečný prostor pro podjetí vozíku (výška 56 cm). Kabina je opatřena automatickým osvětlením a je vybavena odpadkovým košem, toaletním papírem, mýdelníkem (výška 91 cm) a papírovými utěrkami (výška 121 cm). V kabině není umístěno signalizační tlačítko.

Parkováni
Přibližně 50 m od vedlejšího vstupu (vstup v průchodu mezi budovami) se nachází tři vyhrazená parkovací stání (parkoviště Francouzská).

Poznámka
Před restaurací se nachází dvě přístupné venkovní terasy. Terasa před hlavním vstupem je přístupná přes nájezd (délka 15 cm, šířka 174 cm, sklon 32 %) a je vybavena stoly (výška 77 cm, výška podjezdu 73 cm) s židlemi. Povrch tvoří dřevěná podlaha. Druhá venkovní terasa se nachází u vedlejšího vstupu a je vybavena stoly (výška 76 cm, výška podjezdu 72 cm) s lavicemi. Povrch tvoří zámková dlažba.
srpen 2018
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky