274sport - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Restaurace PALOUK, Vítězná 2, 702 00 Moravská Ostrava
tel.: +420 601 339 646; e-mail: info@palouk.cz; web: https://palouk.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Objekt restaurace je v přízemní. Přístupová komunikace před objektem je provedena z dlažby, manipulační prostor je dostatečný.
Vstup z ulice Sokolská se nachází v úrovni přilehlého terénu s nájezdem ze zámkové dlažby (sklon 7,9% délka 136 cm a šířka 201 cm). Vstupní dvoukřídlé dveře se otevírají mechanicky ven (průjezdová šířka 84 cm) s prahem 2 cm. Za dveřmi se nachází zádveří (šířka 287 cm, hloubka 194 cm), ze kterého vedou jednokřídlé mechanické dveře, které se otevírají ze zádveří (průjezdná šířka 80 cm, bez prahu) do prostoru restaurace. Manipulační prostor před a za oběma dveřmi je dostatečný.
Vstup z ulice Vítězná kde je zahrádka restaurace se nachází v úrovni přilehlého terénu s nájezdem z betonu (sklon 5,9% délka 40 cm a šířka 100 cm). Za nájezdem následuje stupeň (výška 4 cm). Vstupní jednokřídlé dveře se otevírají mechanicky ven (průjezdová šířka 100 cm, práh 2 cm).

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Zúžené průchody se zde nenacházejí. Podlahu tvoří rovná dlažba. 

Výtah
Objekt je tvořen pouze jedním nadzemním podlažím a nenachází se zde tedy žádný výtah ani schodiště.

WC
V restauraci se nachází samostatná upravená toaleta (dveře šířky 80 cm otevíratelné ven, kabina šířky 149 cm, hloubky 191 cm, výška záchodového prkénka 49 cm). Toaleta je přístupná přes předsíň (šířka 218 cm, hloubka 198 cm, s vstupním otvorem bez dveří 136 cm), kde se nacházejí vstupy i do běžného WC muži ženy. Dveře do WC nejsou opatřeny madlem ani piktogramem vozíku, za dveřmi vlevo je umístěn vypínač (výška 131 cm). WC mísa je osazena z pohledu od vstupu na pravé boční stěně bez madel. Přístup od vstupu je dostatečný (139 cm). Mechanické splachování WC se nachází vzadu mísy (výška 85 cm). Umyvadlo je opatřeno pákovou baterií (výška 83 cm) jeho podjezd v hloubce 20 cm je dostatečný (67 cm). U umyvadla chybí madlo. V kabině se nachází koš a papírové ubrousky (výška 116 cm). Signalizace nouzového volání schází.

Parkováni
Cca 20 m na ul. Vítězná od hlavního vstupu se nachází jedno vyhrazené parkovací stání o dostatečné šířce. Přístup od vyhrazeného parkoviště na chodník je bezproblémový.

MHD
V blízkosti se nachází trolejbusová zastávka Hornická poliklinika. Výška nástupních hran obou nástupišť je 10 cm, šířka obou nástupiště +200 cm a po vrch tvoří asfalt. Přístup od nástupišť k objektu lze pokládat za bezproblémový.

Poznámka
Venkovní zahrádka je přístupná přes jeden stupeň  z úrovně pěší komunikace. 
7 / 2018, aktualizace 5 / 2020
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky