100obi - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
OBI Ostrava – Zábřeh (Avion Shopping Park); Výškovická 46, 700 30 Ostrava – Zábřeh
tel.: +420 277 001 004; e-mail: info@obi.cz; web: https://www.obi.cz/prodejny/ostrava-zabreh/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístup ke vchodu do objektu je proveden z dlažby bez nerovností. Vstup se nachází v úrovni přilehlé pěší komunikace s dostatečným manipulačním prostorem před vchodovými dveřmi. Vstupní dvoukřídlé dveře (bez prahu) se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 200 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka +200 cm, hloubka +200 cm). Dveře zádveří jsou dvoukřídlé bez prahu a otvírají se automaticky do stran (průjezdová šířka 200 cm).

Interiér
Manipulační prostor, spojovací chodby a průchody v interiéru jsou dostatečné. Podlahu tvoří dlažba.

Výtah
Celý prostor objektu se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V přízemí (v zádveří) se nachází samostatně upravená toaleta (dveře šířky 90 cm otvíratelné ven, kabina šířky 201 cm, hloubky 168 cm, výška záchodového prkénka 45 cm). Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zleva dostatečný (139 cm). Mísa WC je opatřena jedním sklopným madlem (délka 81 cm, výška 82 cm) a pevným madlem (délka 81 cm, výška 82 cm, osová vzdálenost 65 cm). Kabina je uzamčena (klíč na informacích, EURO klíč). Dveře do WC jsou zevnitř opatřeny madlem( ve výši 81 cm). Podjezd umyvadla je dostatečný. Umyvadlo je opatřeno pákovou baterií a pevným zrcadlem (výška spodní hrany 107 cm). V místnosti se nachází odpadkový koš, toaletní papír, mýdelník (výška 107 cm), ručník (výška 115 cm) a věšák (výška 124 cm. V kabině je umístěno signalizační tlačítko (výška 33 cm a 118 cm) a sklopný přebalovací pult.

Parkováni
Cca 20 m od objektu se nachází čtyři vyhrazené parkovací stání o dostatečné šířce. Příčný i podélný sklon vyhovuje. Parkovací stání navazuje přes snížený obrubník na pěší komunikaci ze zámkové dlažby vedoucí k nákupnímu středisku.

Poznámka
Kabina WC je přístupná Euro klíčem (k zapůjčení na informacích).
červenec 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky