099kaufland - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Kaufland (Avion Shopping Park); Výškovická 3086/44, 70030 Ostrava - Zábřeh
tel.:+ 420 800 165 894; web: https://www.kaufland.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístup ke vchodu do objektu je proveden z dlažby bez nerovností. Vstup se nachází v úrovni přilehlé pěší komunikace s dostatečným manipulačním prostorem před vchodovými dveřmi. Vstupní dvoukřídlé dveře (bez prahu) se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 198 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka +200 cm, hloubka 200 cm). Dveře zádveří jsou dvoukřídlé, bez prahu a otvírají se automaticky do stran (průjezdová šířka 198 cm).

Interiér
Manipulační prostor, spojovací chodby a průchody v interiéru jsou dostatečné. Podlahu tvoří dlažba. Vstupní dveře do jednotlivých obchodů mají průjezdnou šířku 90 cm.

Výtah
Celý prostor objektu se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V přízemí v zádveří se nachází samostatná, částečně upravená toaleta (dveře šířky 90 cm otvíratelné ven, kabina šířky 233 cm, hloubky 179 cm, výška záchodového prkénka 53 cm). Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zleva dostatečný (149 cm). Mísa WC je opatřena oběma sklopnými madly (délka 79 cm, výška 77 cm, osová vzdálenost 56 cm). Kabina je uzamčena (klíč na informacích, EURO klíč) a označena piktogramem vozíku. Dveře do WC jsou opatřeny madlem zevnitř (výška 82 cm). Podjezd umyvadla je dostatečný. Umyvadlo je opatřeno pákovou baterií a sklopným zrcadlem (výška spodní hrany 112 cm). V místnosti se nachází odpadkový koš, toaletní papír, mýdelník (výška 109 cm) a papírové utěrky (výška 120 cm). V kabině je umístěno signalizační tlačítko (výška 33 cm).

Parkováni
Cca 25 m od objektu se nachází čtyři vyhrazená parkovací stání o dostatečné šířce. Příčný i podélný sklon vyhovuje. Parkovací stání navazuje přes snížený obrubník na pěší komunikaci ze zámkové dlažby vedoucí k nákupnímu středisku.

Poznámka
Kabina WC je přístupna Euro klíčem (k zapůjčení u informací), otevření dveří je možno i při zajištění vnitřní západkou - lze otevřít zvenku, kdy je narušena intimita. Přebalovací pult je osazen vysoko (výška 140 cm), a je tedy nevhodný pro rodiče na vozíku.
červenec 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky