097decathlon - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
DECATHLON OSTRAVA Avion Shopping Park; Rudná 3186/73, 700 30 Ostrava - Zábřeh
tel.:+420 595 701 400; email: ostrava@decathlon.com; web: http://www.decathlon.cz/cs/c/69-decathlon-ostrava

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístup ke vchodu do objektu je proveden z kamenné mozaiky bez nerovností. Vstup se nachází v úrovni přilehlé pěší komunikace s dostatečným manipulačním prostorem před vchodovými dveřmi. Vstupní dvoukřídlé dveře bez prahu se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 200 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka +200 cm, hloubka +200 cm). Dveře zádveří jsou dvoukřídlé, bez prahu a otvírají se automaticky do stran (průjezdová šířka 200 cm).

Interiér
Manipulační prostor, spojovací chodby a průchody v interiéru jsou dostatečné. Podlahu tvoří dlažba. 

Výtah
Celý prostor objektu se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V přízemí se nachází částečně upravená toaleta společně s WC ženy (dveře šířky 90 cm a otvíratelné ven, kabina šířky 182 cm, hloubky 168 cm, výška záchodového prkénka 52 cm). Kabina WC je přístupná přes dlouhou předsíň (dveře šířky 90 cm, otevíraní dovnitř, délka 550 cm, šířka 150 cm). Dveře do předsíně nejsou opatřeny madlem, ale zavíracím mechanizmem BRANO. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zleva dostatečný (107 cm). Mísa WC je opatřena oběma sklopnými madly (délka 84 cm, výška 83 cm, osová vzdálenost 63 cm). Kabina je volně přístupná a označena piktogramem vozíku. Dveře do WC jsou opatřeny zevnitř madlem (ve výši 95 cm) a zavíracím mechanizmem BRANO. Podjezd umyvadla je dostatečný. Umyvadlo je opatřeno pákovou baterií a pevným zrcadlem (výška spodní hrany 120 cm). V místnosti se nachází odpadkový koš, toaletní papír, mýdelník (výška 108 cm) a papírové utěrky (výška 90 cm).

Parkováni
Cca 20 m od objektu se nachází osm vyhrazených parkovací stání o dostatečné šířce. Příčný i podélný sklon vyhovuje. Parkovací stání navazuje přes snížený obrubník na pěší komunikaci ze zámkové dlažby vedoucí k nákupnímu středisku.
červenec 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky