039baumax - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
BauMax; Novoveská 3137/23; 70200 Ostrava - Moravská Ostrava
tel.:+420 595 690 232; e-mail: kancelar@baumax.cz; web: www.baumax.cz

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístup ke vchodu do objektu pěší komunikací je proveden ze zámkové dlažby bez nerovností. Vstup se nachází v úrovni přilehlé pěší komunikace s dostatečným manipulačním prostorem před vchodovými dveřmi. Dvoukřídlé dveře bez prahu, se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 158 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka +200 cm, hloubka +200 cm). Dveře zádveří jsou dvoukřídlé bez prahu a otvírají se automaticky do stran (průjezdová šířka 158 cm).

Interiér
Manipulační prostor a průchody mezi regály v interiéru jsou dostatečně široké 90 cm. Podlahu tvoří litý beton.

Výtah
Celý prostor nkupního centra se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V přízemí se nachází dvě identické samostatné upravené toalety, zvlášť pro muže i ženy (dveře šířky 80 cm otvíratelné ven kabina šířky 155 cm, hloubky 185 cm, výška záchodového prkénka 40,5 cm, k dispozici nástavec na WC). Kabina WC je přístupná přes předsíň (dveře otevíratelné dovnitř, šířky 80 cm; místnost šířky 156 cm, hloubky 213 cm), kde je umístěno umyvadlo. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava dostatečný (88 cm). Mísa WC je opatřena oběma sklopnými madly (délka 87 cm, výška 87 cm, osová vzdálenost 60 cm). Kabiny jsou volně dostupné. Dveře do předsíní i obou kabin WC jsou opatřeny madly z obou stran ve výši 80 cm.

Parkováni
Přímo u vchodu objektu se nachází dvě vyhrazená parkovací stání o dostatečné šířce. Příčný i podélný sklon vyhovuje. Parkovací stání navazuje na pěší komunikaci ze zámkové dlažby vedoucí k objektu.

Poznámka
V době mapování byla madla u mísy zakončena ostrými šrouby, na kterých chybí ochranné kuličky. Hrozí nebezpečí úrazu.
říjen 2016
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky