028ockaufland - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Kaufland Nákupní centrum Karolína; Vítkovická 3278/3, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava
telefon: +420 595 627 629 ; web: https://www.kaufland.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístup ke vchodu do objektu je proveden z dlažby bez nerovností. Vstup se nachází v úrovni přilehlé pěší komunikace s dostatečným manipulačním prostorem před vchodovými dveřmi. Vstupní dvoukřídlé dveře bez prahu se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 198 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka +200 cm, hloubka 180 cm). Dveře zádveří jsou dvoukřídlé bez prahu a otvírají se automaticky do stran (průjezdová šířka 198 cm).

Interiér
Manipulační prostor, spojovací chodby a průchody v interiéru jsou dostatečné. Podlahu tvoří dlažba. Vstupní dveře do jednotlivých obchodů mají průjezdnou šířku 90 cm.

Výtah
Celý prostor objektu se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V přízemí se nachází samostatná částečně upravená toaleta (dveře šířky 90 cm otvíratelné ven, kabina šířky 206 cm, hloubky 179 cm, výška záchodového prkénka 49 cm). Kabina WC je přístupná přes dlouhou šířkově vyhovující chodbu. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava dostatečný (112 cm). Mísa WC je opatřena oběma sklopnými madly (délka 98 cm, výška 77 cm, osová vzdálenost 55 cm). Kabina je uzamčena (klíč na informacích, strážní služby, úklidové služby, lze jej také otevřít EURO klíčem) a označena piktogramem vozíku. Dveře do WC nejsou opatřeny madlem.

Parkováni
Cca 25 m od objektu se nachází šest vyhrazených parkovacích stání o dostatečné šířce. Příčný i podélný sklon vyhovuje. Parkovací stání navazuje přes snížený obrubník na pěší komunikaci ze zámkové dlažby vedoucí k nákupnímu středisku.

Poznámka
Kabina WC přístupná Euro klíčem (k zapůjčení u strážní služby, informací a úklidové služby).
V době mapování bylo levé sklopné madlo ohnuté (nebezpečí zlomení), obě sklopná madla vyviklaná.
září 2016
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky