283vlakkuncicky - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

vy
Kontakty:
Vlaková zastávka Kunčičky, Na Rampě, 718 00 Slezská Ostrava
web: https://www.cd.cz/stanice/34374#home1132

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Pěší komunikace, která vede k vlakové zastávce směr Kunčice, je provedena z asfaltu s nerovnostmi. K vlakové zastávce směr Ostrava vede nezpevněná komunikace s obtížným povrchem. K oběma vlakovým nástupištím vedou rampové chodníky.
Vstup na vlakovou zastávku směr Kunčice
Přístup na nástupiště je řešený dvouramenným, zalomeným rampovým chodníkem (1. rameno – sklon 8,2 %, průjezdná šířka +150 cm, délka cca 13 m, 2. rameno – sklon 9,8 %, průjezdná šířka +150 cm, délka cca 7 m). Chodník je opatřen jednostranným zábradlím (výška 90 cm). Povrch rampového chodníku je proveden z nekluzké dlažby. Manipulační prostor nad i pod rampovým chodníkem je dostatečný.
Vstup na vlakovou zastávku směr Ostrava
Před vstupem na vlakovou zastávku je nutné přejít koleje, přes které je zřízen přechod. Přístup na nástupiště je řešen dvouramenným točitým rampovým chodníkem (1. rameno – sklon 6,2 %, šířka +150 cm, délka cca 9 m, 2. rameno – sklon 9,6 %, šířka +150 cm, délka cca 7 m). Chodník je opatřen jednostranným zábradlím (výška 90 cm). Povrch rampového chodníku je proveden z nekluzké dlažby. Manipulační prostor nad i pod rampovým chodníkem je dostatečný.

Interiér
Nástupiště mají dostatečný manipulační prostor.

Výtah
Výtah se na vlakových zastávkách nenachází.

WC
V okolí vlakových zastávek se nenachází upravená toaleta.

Parkováni
V blízkosti vlakových zastávek se nenachází vyhrazené parkovací stání.
červenec 2018
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky