219ukoule - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Kontakty:
Restaurace U Koule, Skautská 6091/62, 708 00 Ostrava-Poruba

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Hlavní vstup se nachází v úrovni přilehlého terénu. Vstupní, dvoukřídlé dveře s prahem 1 cm se nachází v nice (šířka 193 cm, hloubka 220 cm) a otevírají se mechanicky směrem ven (průjezdná šířka 84 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka 247 cm, hloubka 494 cm). Dveře zádveří jsou také dvoukřídlé, nachází se v nice (šířka 250 cm, hloubka 15 cm), jsou bez prahu a mechanicky otevíratelné směrem do zádveří (průjezdová šířka hlavního křídla 75 cm).

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Dvoukřídlé dveře do kuželny i restaurace (v zádveří) se nachází v nice (šířka 250 cm, hloubka 15 cm) a otevírají se mechanicky směrem do zádveří (průjezdná šířka hlavního křídla 75 cm). Podlahu tvoří dlažba. 

Výtah
Kuželna Sareza i restaurace se nachází v přízemí. Budova nemá výtah.

WC
V zádveří hlavního vstupu (mezi kuželnou a restaurací) se nachází samostatná volně přístupná kabina (šířka 156 cm, hloubka 160 cm). Dveře WC kabiny (průjezdová šířka 80 cm) jsou mechanicky otevíratelné směrem z kabiny a chybí jim madlo. WC mísa (výška sedátka 54 cm) je osazena na protější stěně od dveří. Přístup zprava je dostatečný (87 cm), ale je bráněn umístěnými předměty. WC mísa je opatřena sklopným (výška cca 84 cm, délka 80 cm) a pevným madlem (výška cca 80 cm, délka 55 cm, osová vzdálenost 67 cm). Splachování WC je umístěno vzadu (výška 116 cm). Podjezd zdravotního umyvadla (výška 84 cm) je dostatečný. Umyvadlo je opatřeno pákovou baterií a pevným zrcadlem. V době mapování byl v kabině prostor pro vozík vedle WC mísy blokovaný mobilním prvkem.

Parkováni
Jedno vyhrazené parkovací stání se nachází na parkovišti naproti Kuželny Sareza.
únor 2018
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky