161dkoprima - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Kontakty:
Dům kultury města Ostravy, a.s. – Restaurace PRIMA, ul. 28. října 124/2556, 709 24 Ostrava
tel.: +420 597 489 302; e-mail: restaurace@gastronomie-dobos.cz,; web: http://www.gastronomie-dobos.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Vstup do restaurace se nachází v přízemí kulturního domu. Komunikace před hlavním vstupem kulturního domu je rovná, s povrchem dlažby. Ke vstupu vede 5 schodišťových stupňů. Po pravé straně vstupu se nachází rampa pro překonání schodišťových stupňů. Rampa je jednoramenná, přímá, pevná (průjezdová šířka 126 cm, délka 11,3 m, sklon 7 %). Manipulační prostor pod a nad rampou je dostatečný. Rampa je opatřena oboustranným zábradlím (výška 77 a 91 cm). Před vstupem do budovy je dostatečný manipulační prostor. Do budovy vedou troje vstupní dveře, které jsou umístěny vedle sebe (průjezdová šířka 84 cm, výška prahu 2 cm). Dveře jsou mechanické, otevírají se směrem ven a jedny jsou opatřeny uvnitř madlem ve výšce 115 cm. Za vstupními dveřmi se nachází velké zádveří s dalšími třemi dveřmi (průjezdová šířka 77-80 cm, madla vně i uvnitř ve výšce 107 cm, bez prahu).
Ke vstupu do restaurace vede v interiéru 6 schodišťových stupňů. Vstupní dveře jsou dvoukřídlé, mechanické, otevíratelné směrem ven (průjezdová šířka hlavního křídla 70 cm, bez prahu, madlo ve výšce 107 cm). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 156 cm, hloubka 12 cm).

Interiér
Za vstupními dveřmi vede dalších 6 schodišťových stupňů do prostoru restaurace. Podlahu tvoří koberec. 

Výtah
Překonání schodišťových stupňů není řešeno výtahem, rampou, ani plošinou.

WC
V objektu se nenachází upravená WC kabina.

Parkováni
Na parkovišti zboku budovy se nachází jedno vyhrazené parkovací stání. Přístup ke vstupu je bariérový. Nenachází se zde snížený obrubník pro nájezd na chodník a přístup k budově je po nerovném povrchu a popraskaném asfaltu.

MHD
Před budovou se nachází tramvajová zastávka Krajský úřad. Povrch zastávek tvoří zámková dlažba, nástupní hrany jsou provedeny z bezbariérových obrubníků. Šířka nástupiště je dostatečná. Přístup od zastávek je bezproblémový.
listopad 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky