148gkafe - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Kontakty:
Zdravá výživa s kavárnou DaRa; Čujkovova 40a, 700 30 Ostrava – Zábřeh
tel.: +420 733 219 680; e-mail: info@zdravavyziva-dara.cz; web: http://www.zdravavyziva-dara.cz/clanky/5-uvod/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Vstup
Hlavní vstup do kavárny se nachází z boku budovy G-centra. Manipulační prostor před vstupem je dostatečný. Jednokřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka 79 cm, madlo uvnitř ve výšce 85 cm, bez prahu).
Další vstup do kavárny se nachází v přízemí interiéru G-centra. Komunikace před vstupem do budovy je rovná s povrchem zámkové dlažby. Před vstupními dveřmi je část povrchu tvořena z gumové podložky. Před vstupními dveřmi je dostatečná manipulační plocha. Dvoukřídlé dveře se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 90 cm, bez prahu).
Vstupní dveře do kavárny jsou jednokřídlé a otevíratelné směrem ven (průjezdová šířka 85 cm, madlo ve výšce 85 cm).
Vedlejší vstupy do G-centra
Zezadu budovy se nachází vedlejší vstup (otevřen pouze do 15 hodin). Před vstupem je dostatečný manipulační prostor. Dvoukřídlé dveře se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 90 cm, bez prahu).
Z boku budovy se nachází vstup, před kterým je dostatečný manipulační prostor. Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 120 cm, bez prahu). Před vedlejšími vstupy je část povrchu komunikace tvořena z gumové podložky.

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Podlahu tvoří dlažba a koberec. Prodejní pult je ve výšce 95 cm, jídelní stoly mají výšku 75 cm.

Výtah
Kavárna se nachází v přízemí budovy.

WC
V přízemí budovy se u schodiště nachází samostatná upravená kabina (šířka 223 cm, hloubka 182 cm), která je uzamčená a označena piktogramem vozíku. Klíče od kabiny jsou k dispozici v čajovně a kavárně. Dveře WC kabiny (průjezdová šířka 90 cm) se otevírají směrem ven a z vnitřní strany jsou opatřeny madlem (výška 86 cm). WC mísa (výška sedátka 50 cm) je osazena na pravé straně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (113 cm). WC mísa je opatřena dvěma sklopnými madly (délka 55 cm, výška 80 cm, osová vzdálenost 56 cm). Splachování WC je umístěno vzadu (výška 112 cm) a z boku na stěně (výška 89 cm). Podjezd umyvadla (výška 80 cm) je dostatečný (65 cm). Umyvadlo je opatřeno pákovou baterií, mýdelníkem, papírovými utěrkami a sklopným madlem (délka 55 cm, výška 80 cm).

Parkováni
Na parkovišti z boku budovy se nachází tři vyhrazená parkovací stání. Přístup ke vstupu vede přes snížený obrubník.

MHD
Před budovou G-centra se nachází autobusová zastávka Náměstí SNP. Povrch zastávek tvoří zámková dlažba. Šířka nástupiště je dostatečná a výška nástupní hrany je 20 cm. Přístup od zastávek je bezproblémový.
listopad 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky