142podlipou - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Kontakty:
Restaurace pod Lípou; Husitská 1937, 735 32 Rychvald
tel.: +420 739 367 760; web: http://www.podlipou.com/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Hlavní vstup
Pěší komunikace k objektu je provedena ze zámkové dlažby bez nerovností. Manipulační prostor před vstupem není dostatečný a vedou k němu tři schody. Jednokřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka 105 cm, bez prahu). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 118 cm, hloubka 18 cm).
Vedlejší vstup
Vedlejší vstup se nachází na boční straně od hlavního vstupu, přístupný přes terasu. Terasa je přístupná přes tři schody nebo přes nájezd se sklonem 8,3%. Manipulační prostor před vstupem je dostatečný. Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka hlavního křídla 75 cm, bez prahu). Dveře jsou umístěny v nice (šířka 170 cm, hloubka 16 cm).

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Podlahu tvoří dlažba. Průchody v prostoru jsou širší než 80 cm. Interiér je vybaven barem (výška 134 cm) a stoly (výška 76 cm) s židlemi.
Dveře do banketky jsou dvoukřídlé a posuvné (průjezdová šířka více než 150 cm, bez prahu). Dveře do salónku jsou dvoukřídlé (průjezdová šířka 80 cm, bez prahu), umístěné v nice (šířka 171 cm, hloubka 19 cm).

Výtah
Celý prostor restaurace se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V oddělení WC, které je mezi hlavním vstupem a barem, se nachází samostatná uzamčená kabina (šířka 144 cm, hloubka 145 cm). Klíč od kabiny je volně přístupný u obsluhy na baru. Vstupní dveře bez madla (šířka 90 cm) do oddělení WC se otevírají dovnitř a vedou do předsíně (šířka 220 cm, hloubka 372 cm) k upravenému i standartním WC. Dveře bez madla upravené WC kabiny (průjezdová šířka 90 cm) jsou otevíratelné směrem ven z kabiny. WC mísa (výška sedátka 47 cm) je osazena vlevo na zadní stěně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (80 cm). WC mísa je opatřena pevným (délka 56 cm, výška 77 cm) a sklopným madlem (délka 83 cm). Splachování WC je umístěno vzadu (výška 105 cm). Podjezd umyvadla není dostatečný. Umyvadlo je opatřeno piezo (mačkací) baterií. Kabina je vybavena odpadkovým košem, toaletním papírem, mýdelníkem (výška 105 cm) a papírovými utěrkami (výška 108 cm).

Parkováni
V areálu restaurace se nachází soukromé parkoviště bez vyhrazeného stání pro ZTP, ale obsluha je schopna ho vyhradit v prostoru parkovacího stání pro zaměstnance.

MHD
Před restaurací na příjezdové komunikaci se nachází zastávka Rychvald Sídliště. Zastávka je vzdálena k objektu cca 20 m. Výška nástupní hrany nástupiště je 20 cm, šířka nástupiště je 200 cm. Přístup k objektu od zástavky je bezproblémový.

Poznámka
Venkovní terasa je z větší části přístupná.
říjen 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky