139naproti - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Kontakty:
Mléčný bar NAPROTI; Zeyerova 2572/1, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
tel.: +420 727 917 584; e-mail: lreichova@dr-naproti.cz; web: http://www.naproti.com/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístup ke vstupu je poměrně rovný. Před vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor. Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka 86 cm, výška prahu 0,5 cm, se svislým madlem).

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Podlahu tvoří dlažba. Výška jídelního stolu je 77 cm, výška podjezdu 72 cm. 

Výtah
Mléčný bar se nachází v přízemí budovy.

WC
Vlevo v zadní části mléčného baru se nachází volně přístupná WC kabina (šířka 247 cm, hloubka 171 cm). Dveře WC kabiny (průjezdová šířka 95 cm) jsou otevíratelné směrem ven a z vnitřní i vnější strany jsou opatřeny madlem (výška 81 cm). WC mísa (výška sedátka 47 cm) je osazena na protější stěně z pohledu od vstupu. Přístup zleva je dostatečný (84 cm). WC mísa je opatřena dvěma sklopnými madly (délka 82 cm, výška 75 cm, osová vzdálenost 63 cm). Splachování WC je umístěno vzadu (výška 108 cm). Podjezd umyvadla (výška 88 cm) není dostatečný (49 cm). Umyvadlo je opatřeno pákovou baterií, mýdlem, papírovými utěrkami a pevným zrcadlem (výška spodní hrany 85 cm). K dispozici je mobilní přebalovací pult.

Parkováni
Před vstupem se na parkovišti nachází jedno vyhrazené parkovací stání na ulici Kostelní. Od parkovacího stání je přístup ke vstupu bezproblémový přes snížený obrubník.

Poznámka
Venkovní zahrádka je částečně nepřístupná. K jednomu stolu je umožněn přístup osobám na vozíku.
říjen 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky