064wc - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Veřejné WC, přestupní uzel Hulváky; Ulice Duhová, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky
Autobusová a trolejbusová zastávka MHD Hulváky

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Upravené WC se nachází na ostrůvku uprostřed točny trolejbusové zastávky Hulváky. Povrch před objektem se sociálním zařízením pro řidiče a veřejným WC se skládá ze zámkové dlažby. Je rovný a v dobrém stavu.Vstup je možný po vhození 10,- Kč do automatu (ovládací prvky do výšky 120 cm), který je umístěn vlevo od kliky dveří.

WC
Kabina (šířka 225 cm, hloubka 235 cm) slouží veřejnosti a je uzamčená. Dveře samostatné WC kabiny (průjezdová šířka 90 cm) jsou mechanicky otevíratelné směrem z kabiny, opatřeny vnitřním madlem (výška 89 cm) a zavíracím mechanismem (BRANO). WC mísa (výška sedátka 52 cm) je osazena uprostřed protější stěny od dveří. Přístup z obou stran je dostatečný (zprava 82 cm k topení, zleva 96 cm). Na levé straně do tohoto prostoru částečně zasahuje přístroj na sušení rukou (mezi WC a přístrojem 76 cm). WC mísa je opatřena dvěma sklopnými madly (výška cca 80 cm, délka 80 cm, osová vzdálenost 62 cm). Splachování WC je umístěno vzadu (výška 83 cm). Podjezd umyvadla (výška 80 cm) je dostatečný. Umyvadlo je opatřeno prodlouženou pákovou baterií a sklopným zrcadlem bez páky. U umyvadla se nesmyslně nacházejí dvě sklopná madla.

Parkováni
Vyhrazené parkovací stání se nachází v blízkosti Duhového domu.

Poznámka
Na pravé stěně směrem od dveří je umístěn sklopný přebalovací pult a tři věšáky (výška 164 cm).
V kabině WC se nachází signalizační tlačítko u dveří (horní výška signalizace 128 cm) a u WC mísy (provázek dolní výška signalizace (40 cm až 200 cm).
leden 2017
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky