024jidelna - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Jídelna Pískovna, Horymírova3054 / 121 (DPS); 700 30 Ostrava - Zábřeh
tel.: +420 721 644 409; e-mail: info@jidelnapiskovna.cz; web: http://www.jidelnapiskovna.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístup ke vchodu do objektu je proveden ze zámkové dlažby bez nerovností. Úroveň pěší komunikace a vnitřní podlahy přízemí objektu jsou v rovině. Dvoukřídlé dveře (průjezdová šířka hlavního křídla je 90 cm, práh výška 2 cm), se otevírají mechanicky směrem ven. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka 297 cm, hloubka 280 cm). Dveře zádveří jsou dvoukřídlé, mechanicky otevíratelné směrem do zádveří (průjezdová šířka hlavního křídla 90 cm). Jídelna a bufet Pískovna se nachází v přízemí objektu.

Interiér
Manipulační prostor včetně spojovací chodby v interiéru je dostatečný. Průchody jsou dostatečné a podlahu tvoří dlažba.
Vstup do jídelny a bufetu je přes dvoukřídlé dveře (průjezdová šířka hlavního křídla je 90 cm, celková šířka obou křídel 180cm). Za vstupními dveřmi do jídelny se vpravo nacházejí věšáky (výška 160 cm), které jsou dostupné pouze přes sokl (výška 35 cm, hloubka 30cm) - pro osoby na vozíku nedostupné. Naproti věšákům jsou ve výklenku osazena dvě umyvadla s dostatečným podjezdem (výška 65 cm). Umyvadla jsou osazeny pákovou baterií ve výšce 124 cm. Vlevo (za umyvadly) se dostanete k samoobslužnému pultu (celková šířka 24 cm, zúžený průjezd o odkládací pult 91cm). Výška parapetu pultu je 91cm a odkládacího pultu 76cm. Hloubka odkládacího pultu k pokladně a výdeji jídla je 43 cm.
Uličky mezi stoly jídelny mají šířku 120 cm a výška stolu je 76 cm. Podjezd stolu (výška 69 cm) je omezen soklem (hloubka od hrany stolu 20 cm), který nedovolí úplný podjezd vozíku. Ten je možný pouze z boční strany stolu.

Výtah
Celý prostor jídelny a bufetu se nachází v úrovni přízemí objektu.

WC
V blízkosti jídelny není přístupná ani částečně přístupná toaleta.

Parkováni
Cca 25 m od objektu se nachází dvě vyhrazená parkovací stání o dostatečné šířce. Příčný i podélný sklon vyhovuje. Parkovací stání navazuje přes nájezd (sklon 6%, šířka +200 cm, délka 31 cm) na pěší komunikaci z asfaltu vedoucí k objektu.

Poznámka
Celé přízemí je propojeno spojovací chodbou s Domem s pečovatelskou službou, v které se nachází rampa přes celou šířku chodby (sklon 4%, délka 650 cm).
září 2016, aktualizace březen 2019
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky