022babylon - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Nekuřácká restaurace BABYLON, 17. listopadu 594/40 708 00, Ostrava-Poruba
tel.: +420 737 468 086; email: restauraceporuba@seznam.cz; web: http://babylon.mukade.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Přístupová komunikace před objektem je rovná ze zámkové dlažby. Výškový rozdíl mezi úrovní pěší komunikace a vnitřní podlahou objektu je řešen nájezdem pokrytým zátěžovým kobercem (sklon 11%, šířka 81 cm, délka 61 cm). Dvoukřídlé dveře, s prahem (výška 1 cm), se otevírají mechanicky směrem dovnitř (průjezdová šířka hlavního křídla je 80 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka 244 cm, hloubka 130 cm). Ze zádveří vede otvor (průjezdová šířka 110 cm), který je opatřen závěsem.

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody se zde nenacházejí. Podlahu tvoří lino a koberec. Větší polovina stolů je přístupná. Výška podjezdu stolu 76 – 78 cm.

Výtah
Celý prostor restaurace se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V restauraci se nachází samostatná (společná i pro ženy) upravená toaleta (dveře šířky 80 cm otvíratelné ven, kabina šířky 241 cm, hloubky 160 cm, výška záchodového prkénka 41 cm). WC mísa je osazena na protější stěně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (174 cm). Mísa WC je opatřena u stěny jedním sklopným madlem, (délka 88 cm, výška 80 cm). Pod umyvadlem je dostatečný prostor pro podjetí vozíku. Dveře do WC nejsou opatřeny madlem a piktogramem vozíku. Před i za vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor.  

Parkováni
Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Poznámka
Venkovní zahrádka je částečně nepřístupná. Přístupné z úrovně pěší komunikace jdou cca tři stoly.
Velice ochotný vedoucí i personál má snahu vyhovět.
září 2016
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky