019lekarna - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Lékárna Arnika; Lechowiczova 2970/6, 702 00, Ostrava – Moravská Ostrava
tel.: +420 596 634 008; e-mail: lekarna.arnika@seznam.cz; web: www.arnika-lekarna.cz/

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Zámková dlažba před objektem je poměrně rovná a v dobrém stavu. Vstup se nachází v úrovni přilehlé pěší komunikace. Před i za vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor. Jednokřídlé dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka hlavního křídla 86 cm, výška prahu 3,5 cm) a nejsou opatřeny madlem.
Lékárna je spojena s přízemím zdravotního střediska dalšími vstupními dveřmi. Dveře jsou dvoukřídlé, mechanicky otevíratelné směrem ven (průjezdová šířka hlavního křídla 88 cm). Na dveřích není umístěno madlo.

Interiér
Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody se zde nenacházejí. Podlahu tvoří rovná dlažba. Výška pultu je 96 cm, výška podjezdu 66,6 cm a hloubka podjezdu 15 cm. 

Výtah
Celý prostor lékárny se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC
V přízemí zdravotního střediska se nachází samostatná přístupná toaleta (dveře šířky 90 cm, otevíratelné ven, kabina šířky 216 cm, ve zúženém místě šířka 168, hloubky 172 cm, výška záchodového prkénka 48 cm). WC mísa je osazena na pravé boční stěně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (103 cm). Mísa WC je opatřena sklopnými dvěma madly, pevné a sklopné (délka 80 cm, výška 78 cm, osová vzdálenost 60 cm). Pod umyvadlem je dostatečný prostor pro podjetí vozíku. Dveře od WC jsou opatřeny madlem (výška 80 cm). Kabina je uzamčená. O klíč toalety lze požádat v blízké ambulanci.

Parkováni
Cca 150 m nalevo od lékárny se nachází dvě vyhrazená parkovací stání na veřejném parkovišti o dostatečné šířce. Parkovací stání navazuje přes snížený obrubník na vyhovující pěší komunikaci vedoucí k zdravotnímu středisku.

Poznámka
V době mapování byl prostor vedle WC blokován odpadkovým košem.
srpen 2016
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky