0134wc - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kontakty:
Veřejné WC (areál ZOO u Statku); 710 00 Ostrava – Slezská Ostrava

Přístupnost objektu:
             

Vstup
Veřejné WC se nachází v samostatné budově pod cestou v blízkosti Statku.
Chodník k veřejnému WC U statku z hlavní trasy tvoří zámková dlažba s podélným sklonem až 25% a příčným sklonem až 6%. Tento chodník lze obejít delší asfaltovou cestou s podélným sklonem až 8%.
Před vstupem do předsíně WC je položena nerovná kamenná dlažba se sklony až 25%.
Vstupní dveře (průjezdná šířka hlavního křídla 89 cm, práh 1,5 cm) jsou jednokřídlé, otevíratelné ven a jsou opatřeny z vnitřní strany madlem (výška 89 cm) a zavíracím mechanismem (BRANO).
V předsíni (šířka 158 cm, hloubka 467 cm) se nachází vstupy do mimikoutu, WC ženy, WC muži a bezbariérového WC. Povrch podlahy tvoří keramická dlažba.

WC
Do samostatné kabiny (šířka 155 cm, hloubka 176 cm) se vstupuje jednokřídlými dveřmi, které se mechanicky otevírají ven (průjezdná šířka 80 cm). Na dveřích je umístěn piktogram vozíku a dveře jsou z vnitřní strany opatřeny madlem (výška 90 cm). WC mísa (výška sedátka 51 cm) je osazena vpravo u protější stěny z pohledu od vstupu. Přístup zleva je dostatečný (80 cm). Odsazení přední hrany WC od zadní stěny je 66 cm. Mísa WC je opatřena sklopným (délka 85 cm, výška 78 cm) a pevným madlem (délka 84 cm, výška 78 cm, osová vzdálenost 57 cm). Splachování WC se nachází vzadu na splachovací nádržce (výška 88 cm). Zdravotní umývadlo (výška 80 cm) s dostatečným podjezdem je opatřeno pákovou baterií a zrcadlem (výška spodní hrany 103 cm). Kabina je vybavena odpadkovým košem, toaletním papírem, mýdelníkem (výška 95 cm) a věšákem (výška 161 cm).

Parkováni
Na parkovištích před areálem ZOO se nachází čtrnáct vyhrazených parkovacích míst (2+2+4+2+4).

Poznámka
V době mapování u upraveného WC byla obě madla mírně vyviklaná.
4 / 2019, ÚHAaSŘ MMO
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky